Trwają prace nad nową witryną naszego Ośrodka. Obecna strona może zawierać nieaktualne informacje. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Najwyższa jakość usług

Dzięki najnowocześniejszej aparaturze oraz wysoce wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi medycznemu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

E-MediRaty już w naszym Ośrodku!

Ośrodek Medyczny Osteomed serdecznie zaprasza do skorzystania z nowej usługi e-MediRaty, umożliwiającej naszym Pacjentom dostęp do ratalnej formy płatności za zabiegi.

Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje kwalifikujące do metody transplantacji włosów technologią S.A.F.E.R.

W celu umówienia się na dogodny termin, prosimy o kontakt telefoniczny.

Dla pacjentów spoza Krakowa możliwa jest konsultacja mailowa. Prosimy o nadesłanie zdjęcia głowy - zarówno części owłosionej, jak i tej partii głowy do sugerowanego przeszczepu, tak by dało się oszacowac problem, jakość i kolor włosa!

Zapraszamy!

Depilacja laserowa

Laserowa depilacja (laserowe usuwanie zbędnego owłosienia) to zabieg wykonywany w Ośrodku Medycznym OSTEOMED w Krakowie z wykorzystaniem lasera diodowego PALOMAR VECTUSTM

VECTUS TM to produkt amerykańskiej firmy PALOMAR, która stworzyła pierwszą na świecie technologię laserowego usuwania włosów, do dziś chronioną patentem.

VECTUS TM jako jedyny laser wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – SKINTELTM. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i przesyła do systemu komputerowego lasera. Po analizie otrzymanych danych parametry zabiegu zostają indywidualnie dopasowane do włosów pacjenta. Dzięki temu można zastosować bardziej efektywne parametry bez ryzyka poparzenia.

VECTUS TM gwarantuje:

  • Skuteczność
  • Krótki czas zabiegów
  • Bezpieczeństwo
  • Komfort
  • 100% satysfakcji
  • Postępowanie przed zabiegiem

-  przed zabiegiem należy poinformować lekarza o aktualnych dolegliwościach i o stosowanych lekach, gdyż niektóre mogą powodować reakcje fotouczulające; należy opisać dotychczasowe metody depilacji oraz ich skuteczność,

-  nie należy opalać się (słońce, solarium) przez  4 tygodnie przed zabiegiem,

-  przy zabiegach na twarzy, przez 4 tygodnie po zabiegu należy stosować kremy z filtrem co najmniej SPF 30,

-  nie należy stosować zabiegów złuszczających skórę (peeling) przez tydzień przed zabiegiem,

-  przed zabiegiem należy ogolić skórę maszynką, nie depilować wcześniej włosów woskiem, chemicznie czy wyrywać pensetą,

-  nie wolno spożywać alkoholu w dniu wykonywania zabiegu,

-  każdy zabieg wykonuje się na skórze czystej (należy zmyć kosmetyki przed zabiegiem),

  • Postępowanie po zabiegu

-  nie zaleca się opalania (słońce, solarium) przez 4 tygodnie po zabiegu,

-  zaleca się stosowanie kremów z filtrem co najmniej SPF 30 (w przypadku depilacji skóry twarzy),

-  zaleca się stosowanie kosmetyków dopiero po 24 godzinach od zabiegu, należy unikać preparatów na bazie alkoholu, stosować preparaty natłuszczające skórę,

-  między zabiegami nie wolno stosować innych metod depilacji, gdyż powoduje to osłabienie efektywności zabiegu laserowego; włosy można golić,

-  nie należy stosować dodatkowych zabiegów kosmetycznych a zwłaszcza złuszczania co najmniej przez 4 tygodnie po zabiegu.

  • Stan skóry po zabiegu

-  zaczerwienienie skóry bezpośrednio po zabiegu (ustępuje zazwyczaj w ciągu kilku godzin).

← powrót

Zobacz więcej