Witamy w Ośrodku Medycznym Osteomed

Nasz Ośrodek jest nowoczesną placowką medyczną, oferującą szereg podstawowych oraz wysoce specjalistycznych konsultacji i zabiegów medycznych oraz pełną game badań analitycznych.

Najwyższa jakość usług

Dzięki najnowocześniejszej aparaturze oraz wysoce wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi medycznemu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

E-MediRaty już w naszym Ośrodku!

Ośrodek Medyczny Osteomed serdecznie zaprasza do skorzystania z nowej usługi e-MediRaty, umożliwiającej naszym Pacjentom dostęp do ratalnej formy płatności za zabiegi.

Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje kwalifikujące do metody transplantacji włosów technologią S.A.F.E.R.

W celu umówienia się na dogodny termin, prosimy o kontakt telefoniczny.

Dla pacjentów spoza Krakowa możliwa jest konsultacja mailowa. Prosimy o nadesłanie zdjęcia głowy - zarówno części owłosionej, jak i tej partii głowy do sugerowanego przeszczepu, tak by dało się oszacowac problem, jakość i kolor włosa!

Zapraszamy!

Depilacja laserowa

Laserowa depilacja (laserowe usuwanie zbędnego owłosienia) to zabieg wykonywany w Ośrodku Medycznym OSTEOMED w Krakowie z wykorzystaniem lasera Nd:YAG (Neodymowo-Yagowego)

Promienie lasera Nd:YAG są wybiórczo pochłaniane przez melaninę,  barwnik zawarty w mieszkach włosowych. Dzięki reakcji termicznej następuje wyparowanie mieszka włosowego.

Żadna metoda nie daje możliwości usunięcia owłosienia w ciągu jednego zabiegu. Powinno się przeprowadzić co najmniej 3 zabiegi w odstępach 4 - 6 tygodni co wynika z rodzaju włosów oraz z różnych faz wzrostu włosów. Każdy włos ma 3 fazy wzrostu (anagen, katagen, telogen). Laserowa depilacja jest najbardziej efektywna, gdy włos jest w fazie anagenu ale nie wszystkie włosy równocześnie są w tej samej fazie wzrostu.

Laser Nd:YAG jest skuteczny nawet w depilacji włosów, które są oporne na działanie promieni innych typów lasera z powodu małej zawartości barwnika. Zabiegi są bezbolesne jeśli zostały poprzedzone dokładnym ogoleniem włosów maszynką.

← powrót