Trwają prace nad nową witryną naszego Ośrodka. Obecna strona może zawierać nieaktualne informacje. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Najwyższa jakość usług

Dzięki najnowocześniejszej aparaturze oraz wysoce wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi medycznemu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

E-MediRaty już w naszym Ośrodku!

Ośrodek Medyczny Osteomed serdecznie zaprasza do skorzystania z nowej usługi e-MediRaty, umożliwiającej naszym Pacjentom dostęp do ratalnej formy płatności za zabiegi.

Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje kwalifikujące do metody transplantacji włosów technologią S.A.F.E.R.

W celu umówienia się na dogodny termin, prosimy o kontakt telefoniczny.

Dla pacjentów spoza Krakowa możliwa jest konsultacja mailowa. Prosimy o nadesłanie zdjęcia głowy - zarówno części owłosionej, jak i tej partii głowy do sugerowanego przeszczepu, tak by dało się oszacowac problem, jakość i kolor włosa!

Zapraszamy!

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek (naczyń) to zabieg wykonywany w Ośrodku Medycznym OSTEOMED w Krakowie z wykorzystaniem lasera Nd:YAG (Neodymowo-Yagowego)

Zmiany naczyniowe:

  1. teleangiektazje (czerwone pajączki) - tego typu zmiany są bardzo częste, mają postać siatkowatych poszerzonych naczynek o różnej lokalizacji.
  2. pajączki niebieskie - są poszerzonymi drobnymi żyłkami o średnicy 0,5 - 2,0 mm na kończynach dolnych.

Promienie lasera Nd:YAG o długości fal 1064 nm przenikają do 4 mm w głąb skóry nie niszcząc jej i są wybiórczo pochłaniane przez hemoglobinę obecną w krwinkach czerwonych. Dzięki tym własnościom laser Nd:YAG jest optymalnym systemem do zamykania naczyń.

Nowoczesna technologia zastosowana w laserze Nd:YAG zabezpiecza przed nadmiernym efektem przegrzania skóry dzięki czemu ryzyko uszkodzenia skóry zostało zmniejszone do minimum a efektywność, bezbolesność i szybkość działania osiągnęła maksymalny poziom.

Laser Nd:YAG działa wybiórczo na poszerzone naczynka czerwone i niebieskie nie uszkadzając otaczających tkanek.

← powrót