Trwają prace nad nową witryną naszego Ośrodka. Obecna strona może zawierać nieaktualne informacje. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Najwyższa jakość usług

Dzięki najnowocześniejszej aparaturze oraz wysoce wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi medycznemu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

E-MediRaty już w naszym Ośrodku!

Ośrodek Medyczny Osteomed serdecznie zaprasza do skorzystania z nowej usługi e-MediRaty, umożliwiającej naszym Pacjentom dostęp do ratalnej formy płatności za zabiegi.

Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje kwalifikujące do metody transplantacji włosów technologią S.A.F.E.R.

W celu umówienia się na dogodny termin, prosimy o kontakt telefoniczny.

Dla pacjentów spoza Krakowa możliwa jest konsultacja mailowa. Prosimy o nadesłanie zdjęcia głowy - zarówno części owłosionej, jak i tej partii głowy do sugerowanego przeszczepu, tak by dało się oszacowac problem, jakość i kolor włosa!

Zapraszamy!

Witamy - Ośrodek Medyczny OSTEOMED

osteomed Szanowni Państwo, nasz ośrodek jest nowoczesną placówką medyczną, oferującą szereg podstawowych oraz wysoce specjalistycznych konsultacji i zabiegów medycznych oraz pełną gamę badań analitycznych.

Już od ponad 15 lat nasi specjaliści służą Państwu pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych z zakresu: chirurgia i ortopedia, reumatologia, dermatologia, dermatologia estetyczna, diabetologia, ginekologia, ginekologia-endokrynologia, gastrologia, interna, endokrynologia, kardiologia, medycyna pracy, neurologia, urologia.

 

Ośrodek Medyczny OSTEOMED w Krakowie to zespół specjalistów o wieloletniej praktyce w różnych dziedzinach. Dzięki tym lekarzom oraz nowoczesnym, specjalistycznym urządzeniom medycznym oraz zapleczu analitycznemu zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w każdym przypadku.

Z pełnym wachlarzem świadczonych usług i zabiegów mogą Państwo zapoznać się w sekcji poszczególnych specjalności lekarskich oraz w zakładce usługi medyczne.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.