Trwają prace nad nową witryną naszego Ośrodka. Obecna strona może zawierać nieaktualne informacje. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Najwyższa jakość usług

Dzięki najnowocześniejszej aparaturze oraz wysoce wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi medycznemu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

E-MediRaty już w naszym Ośrodku!

Ośrodek Medyczny Osteomed serdecznie zaprasza do skorzystania z nowej usługi e-MediRaty, umożliwiającej naszym Pacjentom dostęp do ratalnej formy płatności za zabiegi.

Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje kwalifikujące do metody transplantacji włosów technologią S.A.F.E.R.

W celu umówienia się na dogodny termin, prosimy o kontakt telefoniczny.

Dla pacjentów spoza Krakowa możliwa jest konsultacja mailowa. Prosimy o nadesłanie zdjęcia głowy - zarówno części owłosionej, jak i tej partii głowy do sugerowanego przeszczepu, tak by dało się oszacowac problem, jakość i kolor włosa!

Zapraszamy!

Pracownia USG

W naszej pracowni przeprowadzamy klasyczne badania USG narządów wewnętrznych i stawów, klasyczne badania położnicze (2D) oraz zaawansowane badania trójwymiarowe (USG 3D/4D). Przeprowadzamy także zabiegi pod kontrolą USG - biopsje cienko- i gruboigłowe.

Służymy szeroką wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy do Państwa dyspozycji nowoczesny sprzęt medyczny. A w naszym serwisie znajda państwo wyczerpujące informacje z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej.

Dysponujemy m.in. systemem ultrasonograficznym Voluson E8, najwyższej klasy klinicznym stacjonarnym ultrasonografem.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zapraszamy do naszego serwisu internetowego poświęconego diagnostyce ultrasonograficznej

www.sonoart.pl

dr Krzysztof Mirocki

ginekolog-położnik, ultrasonografista

Absolwent Collegium Medicum UJ, specjalista ginekolog z bardzo dużym doświadczeniem, które przez 11 lat zdobywał w szpitalu Specjalistycznym im. G. Narutowicza w Krakowie w Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży. Dr Mirocki dysponuję szeroką wiedzą z zakresu ultrasonografii, posiada certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, szkolił sie m.in. w Klinice Ginekologii Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Mazurskiej Szkole Ultrasonografii. Jest lekarzem z powołania, uważa, że zdobytym doświadczeniem należy się dzielić z innymi specjalisatmi, wiec aktywnie uczestniczy w szkoleniach poszerzających zakres wiedzy medycznej.

dr Jakub Wyroba

ginekolog-położnik, ultrasonografista

Doświadczony diagnosta obrazowania ultrasonograficznego, specjalizujący się wykorzystaniu najnowszych technik obrazowania z użyciem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego USG. Ciągle poszerzana wiedza w tej dziedzinie medycznej to gwarancja poprawnej diagnozy. Dr Wyroba skupia się na standardach badań ultrasonograficznych. Interesuje się diagnostyką wad rozwojowych płodu, praktycznym zastosowaniem Dopplera w położnictwie oraz w ginekologii. Przeprowadza diagnostykę USG narządów położonych powierzchownie: diagnostykę obrazową sutka, diagnostykę USG tarczycy, węzłów chłonnych i innych narządów szyi. Śledzi postępy w prenatalnej diagnostyce ultrasonograficznej i leczeniu niepłodności. Uczestniczy, jako członek Fetal Medicine Founadation w szkoleniach z zakresu ultrasonograficznego badania w każdym tygodniu ciąży, ultrasonograficznego badania kardiologii płodowej, ultrasonograficznej oceny długości szyjki macicy w ciąży oraz zastosowania Dopplera w położnictwie.

Studiował medycynę zarówno w Polsce jak i zagranicą. W Krakowie uczył się w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Natomiast w Belgii skończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Antwerpii. W 2009 roku z bardzo dobrymi wynikami kończy staż na Oddziale Endoskopii Ginekologicznej University of Bari we Włoszech. Czerpie z doświadczeń lekarzy i naukowców z całego świata. Z tego powodu decyduje się na wejście w skład American Society for Reproductive Medicine oraz European Society of Human Reproductive and Embryology.

← powrót