Logo
Ladies

Artykuły

odchudzanie

Niezależnie od tego, czy ostatni dzień w roku mamy zamiar spędzić na balu czy w wąskim gronie przyjaciół, chcemy się tego dnia czuć wyjątkowo. Warto więc już teraz zacząć się do niego przygotowywać, by ostatni tydzień roku poświęcić wyłącznie na poszukiwania idealnej kreacji. Oto kilka porad, jak zadbać o siebie przed Sylwestrem.

dermatoskopia

Przez francuzów zwane ziarenkami piękna. Jedni są ich fanami, innych złości pojawienie się każdego kolejnego. Pieprzyki, bo o nich mowa, potrafią zdobić nasze ciało i dodawać mu uroku, jednak czasami mogą być początkiem poważnych problemów zdrowotnych, którym możemy spokojnie zapobiec.

Osteomed jesien small

Za oknem widać już jesienne barwy. Sezon urlopowy pozostaje praktycznie wspomnieniem, a powakacyjna cera potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Słońce nadało naszej twarzy pięknej opalenizny, jednak mogło pozostawić również niechciane efekty – popękane naczynka czy przesuszoną skórę. Dziś kilka słów o tym, jak zatroszczyć się o skórę twarzy jesienią.

Szczepienie dziecka

Mimo, że pogoda jeszcze nas rozpieszcza, warto już dziś pomyśleć o ochronie naszego organizmu. Jak się przygotować do sezonu grypowego, by już wkrótce cieszyć się złotą polską jesienią? Dziś kilka słów o szczepionkach przeciw grypie.

cera naczynkowa

Nie tylko mroźna zima, ale także upalne lato to trudny czas dla cery naczynkowej. Zmiany temperatury, ostre słońce czy suchy wiatr – to jej główni wrogowie. Pod ich wpływem cera jest zaczerwieniona, pogłębia się rumień, który w efekcie może prowadzić do trwałych zmian w postaci popękanych naczynek. Jak temu zapobiec?

wypełniacze

Zabiegów medycyny estetycznej nie można wykonywać latem – to jeden z dość popularnych mitów. Czy zawsze po wizycie w ośrodku medycyny estetycznej musimy uważać na słońce? Sprawdźcie, jakie zabiegi możecie bez obaw wykonać latem!

nogi w bikini

Ze sklepowych witryn kuszą kolorowe minisukienki i modne krótkie szorty. A Ty myślisz, że raczej w tym roku ich nie założysz, bo Twoje nogi są dalekie od ideału! Wciąż nie jest za późno by przystąpić do decydującego natarcia – cel to zgrabne i smukłe nogi bez cellulitu i niechcianych fałdek tłuszczu.

Gładkie nogi

Chcesz raz na zawsze pozbyć się niechciany włosków i cieszyć się idealnie gładką skórą? Masz dość ciągłego golenia lub powtarzania depilacji? Depilacja laserowa jest nowoczesną i skuteczną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Na najczęściej zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej odpowiada dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic, dermatolog z Ośrodka Medycznego Osteomed.

Nietrzymanie moczu

Śmiejesz się lub kichasz i myślisz – o nie, znowu to się stało. Czujesz, że Twoja bielizna jest mokra. Problem nietrzymania moczu dotyka kilku milionów Polek. Większość wstydzi się go przed bliskimi, a nawet lekarzem. A nietrzymanie moczu to dolegliwość, którą można szybko i skutecznie wyleczyć.

figura po ciazy

Młoda mama to przede wszystkim zabiegana mama. Brakuje czasu na ćwiczenia, regularne posiłki i odpowiednią ilość snu. Po dziewięciu miesiącach czekania życie wywraca się do góry nogami. Tymczasem młoda mama chciałaby nadal czuć się atrakcyjnie i powrócić do figury sprzed ciąży. Jak tego dokonać? Oto kilka niezawodnych porad.

123
Badge

Strona w trakcie przebudowy.
Przepraszamy za utrudnienia.