Logo
Ladies

Coolsculpting Kraków

Coolsculpting Kraków

CoolMini™ – pierwsza na świecie głowica dedykowana małym powierzchniom ciała!
Głowica CoolMini™ to najnowszy i zarazem najmniejszy aplikator opracowany przez firmę Zeltiq, który idealnie dopasowuje się do niewielkich obszarów, takich jak podbródek, okolica kolan i pach. Opatentowana technologia gwarantuje redukcję około 20-25% tkanki tłuszczowej w obrębie obszaru zabiegowego, co potwierdzają liczne badania kliniczne.

Jest to najnowsza i najbezpieczniejsza metodą likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej z niewielkich okolic zabiegowych. Pozbądź się drugiego podbródka na zawsze!

NOWOŚĆ!

Głowica Cool Fit – modelowanie trudno dostępnych miejsc!

Dotychczasowe głowice aplikatorów przeznaczone są do usuwania fałd tłuszczu na brzuchu i bokach.  Nowa głowica Zeltiq CoolFit dzięki odpowiednim rozmiarom i zasięgowi działania pozwala przeprowadzić zabieg w trudno do tej pory dostępnych miejscach.

Specjalnie stworzona końcówka aplikatora ma o 40% większą powierzchnię chłodzenia, a jednocześnie jest mniejsza i idealna do usuwania podłużnych fałdek tłuszczu.

Pozwala trwale zlikwidować tkankę tłuszczową z wewnętrznej strony ud oraz obszaru nad kolanami. Głowica Cool Fit umożliwia także precyzyjnie wymodelowanie takich miejsc jak: ramiona, łopatki, a u mężczyzn także okolice piersi.

Zastosowanie

Tym, co wyróżnia system Zeltiq od innych podobnych zabiegów, jest wysoka efektywność przy jednoczesnej niewielkiej inwazyjności. Zabieg prowadzi do apoptozy (trwałego zniszczenia komórek tłuszczowych), dzięki czemu nie następuje efekt jojo. W ciągu tygodnia od zabiegu następuje naturalny proces eliminacji martwych komórek tłuszczowych. Zabieg doskonale likwiduje tkankę tłuszczową na brzuchu.

 

Przebieg zabiegu

Wykonanie zabiegu poprzedza konsultacja lekarska. Podczas zabiegu specjalista za pomocą specjalnego próżniowego aplikatura zasysa fałdę tłuszczową miedzy dwa panele chłodzące. Wbudowane w aparaturę czujniki cały czas monitorują skórę, a panel sterowania umożliwia regulację chłodzenia. Dzięki sensorom niemożliwe jest odmrożenie skóry, co czyni zabieg w pełni bezpiecznym. W wyniku zabiegu zniszczeniu ulegają komórki tłuszczowe i tylko one. Żadne inne tkanki nie zostają naruszone czy uszkodzone. Lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i odprowadzanie przez układ limfatyczny do nerek, gdzie następuje ich usunięcie z organizmu.

Seria zabiegów przeprowadzonych na tym samym obszarze ciała zwiększa rezultaty. Zabiegi wykonuje się w odstępach 3 miesięcy.

Odczucia w trakcie zabiegu

Dzięki zaawansowanej technologii zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny (nie narusza struktur skóry), komfortowy, a przede wszystkim skuteczny.

Zabieg Zeltiq jest całkowicie nieinwazyjny, dzięki czemu można natychmiast powrócić do codziennych zajęć.

U nielicznych pacjentów może krótkotrwale utrzymywać się delikatne zaczerwienie, tkliwość skóry. Zabieg pozbawiony jest jakichkolwiek poważnych działań niepożądanych.

Skuteczność zabiegu

Udokumentowana redukcja tkanki tłuszczowej po jednym zabiegu wynosi 22% masy tkanki tłuszczowej objętej kuracją. Stopień redukcji tłuszczu jest najlepszy dla miejsc o niewielkich depozytach tłuszczowych. Na świecie wykonano ponad milion zabiegów Zeltiq!

Przeciwwskazania

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Rozległe blizny w miejscach objętych zabiegiem (zwłaszcza do 12 m-cy od ich powstania)

ZABIEG COOLSCULPTING™ by ZELTIQ

CoolMini Face (podbródek) + konsultacja lekarska 1749 zł
CoolMini Face - Podwójne przyłożenie 2890 zł (1445 zł - 1 przyłożenie)
Mała głowica zabiegowa + konsultacja lekarska 1249 zł
Średnia głowica zabiegowa + konsultacja lekarska 1249 zł
Głowica CoolFit 1249 zł
Duża głowica zabiegowa + konsultacja lekarska 1990 zł
2 Przyłożenia Rabat 10%
3 Przyłożenia Rabat 15%
Zapłać w ratach!
Zobacz więcej

Aktualności

Badge
2017/06/05

Pół roku temu rozpoczęliśmy prace nad ważnym projektem, który dojrzewał w nas od dłuższego czasu. Przez ponad 20 lat istnienia Osteomedu nie ustawaliśmy w ulepszaniu naszych kompetencji. Tym samym ciągle powiększaliśmy zakres oferowanych usług oraz sprzęt, dzięki któremu mogliśmy Wam służyć. Ponieważ stały rozwój mamy w DNA, jakiś czas temu przestaliśmy się mieścić i postanowiliśmy, […]

2017/06/03

Jeśli cellulit i nadmierna tkanka tłuszczowa spędzają Ci sen z powiek, to mamy dobrą wiadomość. Nasze zaplecze zabiegowe powiększyło się o najnowszy sprzęt do endermologii – Cellu M6® Endermolab. Endermolab w naturalny sposób skutecznie i bezpiecznie usuwa tkankę tłuszczową z brzucha, talii i ud, jak również wygładza cellulit. Cellu M6 Endermolab wszechstronny, innowacyjny i efektywny […]

2017/02/09

Walentynki to wspaniały moment, by zadbać o tych, których kochamy. W Osteomedzie wierzymy, że najlepiej pokazujemy miłość dbając o zdrowie swoje i najbliższych. Dlatego w tym roku proponujemy walentynkowy prezent dla Ciebie i osoby, na której Ci zależy – żony, męża, dziewczyny, babci, mamy czy taty. Tym prezentem są 2 zabiegi Geneo+ w obniżonej, świątecznej […]

Partnerzy