Logo
Ladies

Endermologia Alliance LAB

Zalety zabiegu

Skuteczność endermologii w wyszczuplaniu, modelowaniu ciała i zwalczaniu cellulitu jest bardzo wysoka. Poza tym zabieg jest bardzo precyzyjny –  endermologia działa dokładnie w miejscu powstawania cellulitu, stymulując komórki organizmu do odbudowy. Dzięki możliwościom Endermologie Allience kosmetolog może skoncentować się na konkretnym problemie.

Wskazania do zabiegu

Endermologia to terapii wyszczuplająca i anycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie. To jedna z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych, kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:
  • działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
  • modelowanie i kształtowanie sylwetki,
  • ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
  • w terapii przeciwobrzękowej,
  • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
  • eliminacja toksyn z organizmu,
  • rozluźnianie napiętych mięśni.

Efekty zabiegów

Pierwsze rezultaty możecie zobaczyć już po pierwszych trzech zabiegach.  Zabiegi wykonywane są średnio 2-3 razy w ciągu tygodnia.
Endermologia, aby osiągnąć pełny efekt, wymaga kilku -kilkunastu powtórzeń. Jest to jednak jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.
Pełna kuracja, dzięki której Pacjent osiągnie satysfakcjonujące efekty to około 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu.
Bardzo istotnym, choć nie kluczowym efektem zabiegu jest oczyszczenie organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po endermologii Pacjent  odczuwa wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.

Przebieg zabiegu

Zabieg nie wymaga ze strony Pacjenta żadnych wcześniejszych przygotowań. Czas trwania zabiegu oscyluje wokół 30 min. Przed przystąpieniem do zabiegu, Pacjent otrzymuje specjalną odzież zabiegową, tak zwany endermowear, w którym przystąpi do masażu endremologicznego. Endermowear jest niezbędny ze względu na specyfikę masażu, ułatwia on poślizg rolek urządzenia na przestrzeni ciała poddanej terapii. Endermologia jest rodzajem masażu mechanicznego, kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, wykorzystującego podciśnienie.
Kosmetolog, prowadząc głowicę urządzenia zasysa pod wpływem ciśnienia fałdę skóry, która przybiera kształt fali. Dzięki elektornicznie sterowanym rolkom skóra rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.
Zapłać w ratach!
Zobacz więcej

Aktualności

Badge
2018/11/09

Edukacja i doświadczenie zawodowe Prof. Krzysztof Rytlewski ukończył Akademię Medyczną w Krakowie. Po rocznym stażu podyplomowym w Kielcach rozpoczął pracę w Krakowskim Szpitalu Klinicznym, gdzie pracuje do dzisiaj. W roku 1984 r. uzyskał specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa. Jako pracownik naukowy nieprzerwanie związany jest z Akademią Medyczną, a później Collegium Medicum UJ. W roku […]

2018/11/09

Dr n. med. Dominik K. Boligłowa – specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej dołączył do zespołu lekarzy pracujących w ośrodku Osteomed. Dominik Boligłowa jest absolwentem prestiżowego Wydziału medycyny i chirurgii „Gemelli” na słynnym Università Cattolica del Sacro Cuore (Katolicki Uniwersytet Najświętszego Serca z polikliniką „Gemelli”) w Rzymie, którą ukończył w roku akademickim 2007/2008. W roku 2009 […]

2018/01/08

O nas Ośrodek Medyczny Osteomed to nowoczesna placówka medyczna, w ofercie której znajduje się szereg podstawowych oraz wysoce specjalistycznych konsultacji i zabiegów medycznych, a także pełna gama badań analitycznych. Już od ponad 20 lat nasi specjaliści służą pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych Zasady Voucher podarowany przez Ośrodek Medyczny Osteomed (Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 57) upoważnia […]

Partnerzy