Logo
Ladies

GeneO+

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery. Można go stosować jednorazowo lub regularnie w celu odżywienia i poprawy kondycji skóry. Zabieg może być stosowany nawet przez osoby borykające się z problemem trądziku.

GeneO to także doskonały zabieg przed wielkim wyjściem – skóra tuz po zabiegu jest gładka, doskonale odżywiona, nawilżona i napięta.

Szczególne wskazania

  • suchość skóry
  • oznaki starzenia, utrata jędrności
  • zmiany pigmentowe, przebarwienia
  • rozszerzone pory
  • uszkodzenia słoneczne

Działanie

Zabieg składa się z trzech etapów: dotlenienia, złuszczenia oraz odżywienia skóry.

GeneO wykorzystuje reakcję chemiczną zwaną efektem Bohra. W wyniku tej reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. W efekcie organizm zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu. Tlen uwalnia się do tkanek, dzięki czemu skóra staje się ekspresowo dotleniona.

Podczas zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczana oraz złuszczana (warstwa rogowa naskórka jest delikatnie usuwana). W efekcie cera staje się wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

Właściwie dotleniona i złuszczona skóra wchłania substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, retinol, olej z owoców dzikiej róży oraz stabilną formę witaminy C.

W zależności od tego, jakie efekty końcowe chcemy osiągnąć, zabiegi kosmetyczne geneO wykonywane są w dwóch wersjach: NeoRevive (redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry) i NeoBright (poprawa gładkości skóry, rozjaśnienie i rozświetlenie koloru tkanki).

Efekty zabiegu

  • naturalne, głębokie dotlenienie skóry
  • zwiększenie napięcia skóry
  • nawilżenie, odżywienie cery
  • poprawa i wyrównanie kolorytu skóry
  • złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka

Odczucia

Zabieg geneO jest bardzo przyjemny i odprężający. Odczucia podczas zabiegu przypominają masaż twarzy połączony z równoczesnym delikatnym  złuszczaniem naskórka. Podczas zabiegu geneO nie stosuje się procedury próżniowej (często stosowanej w przypadku innych urządzeń służących do kosmetyki twarzy), dzięki czemu procedura jest cicha i nie podrażnia skóry. Po zabiegu pacjenci czują się zrelaksowani i zauważają różnicę w swoim wyglądzie. Osoby posiadające skórę wrażliwą mogą odczuwać w trakcie pierwszej części zabiegu podwyższoną temperaturę.

Częstotliwość zabiegów

Zabieg można stosować jednorazowo w celu szybkiej poprawy kondycji skóry (np. przed ślubem, studniówką czy innym wielkim wyjściem.

Długotrwałe efekty widoczne stają się po serii kilku zabiegów wykonanych raz na miesiąc (ilość zabiegów w serii zależy od wyjściowego stanu cery).

W przypadku takich problemów skórnych, jak uszkodzenia słoneczne lub trądzik, zalecane są zabiegi cotygodniowe.

Zapłać w ratach!
Zobacz więcej

Aktualności

Badge
2018/11/09

Edukacja i doświadczenie zawodowe Prof. Krzysztof Rytlewski ukończył Akademię Medyczną w Krakowie. Po rocznym stażu podyplomowym w Kielcach rozpoczął pracę w Krakowskim Szpitalu Klinicznym, gdzie pracuje do dzisiaj. W roku 1984 r. uzyskał specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa. Jako pracownik naukowy nieprzerwanie związany jest z Akademią Medyczną, a później Collegium Medicum UJ. W roku […]

2018/11/09

Dr n. med. Dominik K. Boligłowa – specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej dołączył do zespołu lekarzy pracujących w ośrodku Osteomed. Dominik Boligłowa jest absolwentem prestiżowego Wydziału medycyny i chirurgii „Gemelli” na słynnym Università Cattolica del Sacro Cuore (Katolicki Uniwersytet Najświętszego Serca z polikliniką „Gemelli”) w Rzymie, którą ukończył w roku akademickim 2007/2008. W roku 2009 […]

2018/01/08

O nas Ośrodek Medyczny Osteomed to nowoczesna placówka medyczna, w ofercie której znajduje się szereg podstawowych oraz wysoce specjalistycznych konsultacji i zabiegów medycznych, a także pełna gama badań analitycznych. Już od ponad 20 lat nasi specjaliści służą pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych Zasady Voucher podarowany przez Ośrodek Medyczny Osteomed (Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 57) upoważnia […]

Partnerzy