Logo
Ladies

Osocze bogatopłytkowe

Działanie

Zabieg przeznaczony jest dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego. Preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany jest z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Wskazania

  • wygładzenia zmarszczek i spłycenia bruzd,
  • poprawy elastyczności, napięcia i gęstości skóry,
  • rewitalizacji skóry, wygładzenia i ujednolicenia kolorytu skóry,
  • remodeling włókien kolagenowych,
  • poprawy ukrwienia skóry,
  • przyspieszenia procesów gojenia,
  • poprawy kondycji włosów.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest przez lekarza. W pierwszej fazie pobiera się niewielką ilość krwi metodą próżniową. Po odwirowaniu uzyskuje się osocze, zawierające płytki krwi. Po jego zagęszczeniu oraz dodaniu specjalnego odczynnika uzyskuje się osocze bogato płytkowe, które jest preparatem ostatecznie podawanym pacjentowi.

Efekty zabiegu

Pierwsze efekty zabiegu (poprawa napięcia i elastyczności skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek) widoczne są po dwóch tygodniach.

W przypadku terapii mającej na celu poprawę kondycji i zagęszczenie włosów, pierwsze efekty widoczne są po dwóch zabiegach.

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów osoczem bogatopłytkowym.

Odczucia podczas zabiegu

Odczucia podczas zabiegu osoczem bogato płytkowym przypominają zabieg mezoterapii – pacjent czuje delikatne nakłucia igłą.

Zapłać w ratach!
Zobacz więcej

Aktualności

Badge
2018/01/08

O nas Ośrodek Medyczny Osteomed to nowoczesna placówka medyczna, w ofercie której znajduje się szereg podstawowych oraz wysoce specjalistycznych konsultacji i zabiegów medycznych, a także pełna gama badań analitycznych. Już od ponad 20 lat nasi specjaliści służą pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych Zasady Voucher podarowany przez Ośrodek Medyczny Osteomed (Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 57) upoważnia […]

2017/06/05

Pół roku temu rozpoczęliśmy prace nad ważnym projektem, który dojrzewał w nas od dłuższego czasu. Przez ponad 20 lat istnienia Osteomedu nie ustawaliśmy w ulepszaniu naszych kompetencji. Tym samym ciągle powiększaliśmy zakres oferowanych usług oraz sprzęt, dzięki któremu mogliśmy Wam służyć. Ponieważ stały rozwój mamy w DNA, jakiś czas temu przestaliśmy się mieścić i postanowiliśmy, […]

2017/06/03

Jeśli cellulit i nadmierna tkanka tłuszczowa spędzają Ci sen z powiek, to mamy dobrą wiadomość. Nasze zaplecze zabiegowe powiększyło się o najnowszy sprzęt do endermologii – Cellu M6® Endermolab. Endermolab w naturalny sposób skutecznie i bezpiecznie usuwa tkankę tłuszczową z brzucha, talii i ud, jak również wygładza cellulit. Cellu M6 Endermolab wszechstronny, innowacyjny i efektywny […]

Partnerzy